facebook

Nasze samochody

CarLeone to doświadczona firma, która dysponuje nowoczesną, doskonale wyposażoną flotą. Każdy samochód, który oferujemy jako auto pod wynajem lub też transportowe, to samochód sprawdzony, sprawny technicznie, doskonałej jakości. W naszej flocie znajdują się samochody bardzo zróżnicowane, dzięki temu klient otrzymuje takie auto, jakiego potrzebuje i jakie ułatwi mu transport osób lub też mienia.

Nasze samochody to:

- Niebieski Peugeot Boxer, z silnikiem 2,8 HDI wyposażonym w 120 koni mechanicznych. Jest to auto o dużej mocy, z blaszaną i pojemną kipą, którą można transportować towary. Dodatkowy hak pozwala na doczepienie ewentualnej przyczepki. Jest to auto dostawcze z trzema miejscami dla kierowcy i dwoma dla pasażerów.

- Żółty Peugeot Boxer, z silnikiem 2,0 HDI. 90 koni mechanicznych pozwala na sprawną jazdę na dłuższe i krótsze trasy. Jest to samochód bardzo oszczędny, wyposażony w pojemną kipę. Jest to auto dostawcze z trzema miejscami dla kierowcy oraz dwoma dla pasażerów. Silnik HDI jest silnikiem niezwykle sprawnym i bezawaryjnym.

- Biały, dostawczy Ford Transit. Jest to samochód sprawdzony, bardzo uniwersalny. Wyposażony w 90 koni mechanicznych, umożliwia transport dobytku na dłuższe i krótsze odległości. Silnik diesla pozwala na oszczędności oraz sprawne poruszanie się po drogach krajowych oraz międzynarodowych. Blaszana, bardzo pojemna kipa, pozwala na transport elementów o dużych gabarytach. Jest to auto dwuosobowe.

- Nowoczesny Citroen Jumper. Wysokiej jakości samochód o bardzo dużej przestrzeni ładunkowej. Auto z silnikiem 2,8 HDI, zatem posiadające szerokie możliwości, a także wysoki stopień oszczędności. Samochód może zabrać trzech pasażerów i sporą ilość dobytku. Kipa blaszana pozwala na zapakowanie elementów o dużych gabarytach, a 120 koni mechanicznych zapewnia dynamikę samochodu.

- Pomarańczowy Renault Kangoo. Idealny do przewiezienia mniejszego ładunku. Kangoo ma możliwość zabrania na „pokład” dwie osoby, a także sporą ilość dobytku. Jego 80 konny silnik o pojemności 1,5 litra, to gwarancja dynamiki i jednocześnie oszczędności. Hak umożliwia podpięcie przyczepki. Oferujemy wynajęcie tego samochodu w niskiej cenie – 50 zł netto za dobę.

- Osobowy Ford Transit. Jest to nowoczesny, bezpieczny i komfortowy samochód. Auto wyposażone w 2,4 litrowy silnik diesla o mocy 120 koni mechanicznych. Łatwo się prowadzi, posiada aż 9 miejsc dla kierowcy oraz pasażerów i naprawdę dużą przestrzeń ładunkową. Jest to samochód osobowy, jednak pojemny tylni bagażnik, pozwala na łatwe zapakowanie większej ilości bagaży.

- Nowoczesny Mercedes S Klasa. Jest to samochód bardzo nowoczesny, wyposażony w 4 litrowy silnik o mocy 250 koni mechanicznych. Dostępny jest w naszej ofercie do wynajęcia wyłącznie razem z kierowcą. Jest to auto komfortowe, bezpieczne, wygodne, wyposażone w dwustrefową klimatyzację. Doskonały samochód, na przykład na imprezy okolicznościowe, czy też na podróże firmowe. Mercedes S Klasy to gwarancja bezpiecznej i wygodnej podróży, nawet na trasach międzynarodowych.