facebook

Wynajem samochodów dostawczych Łódź

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie samochodów pod postacią busów osobowych, a także busów dostawczych.

Wynajmujemy busy dostawcze do przewozu:

  • rzeczy użytkowych
  • mebli
  • specjalistycznego sprzętu
  • elementów wyposażenia wnętrz
  • dobytku podczas przeprowadzki
Samochody dostawcze z naszej floty wyposażone są w odpowiedniej wielkości skrzynie ładunkowe. W ofercie mamy samochody zamknięte oraz otwarte, przystosowane na trasy lokalne, a nawet na trasy międzynarodowe. Nasza nowoczesna flota jest do dyspozycji klientów. Każde auto, przed wynajęciem jest sprawdzane pod kątem technicznym. Jeżeli jako klient chcecie transportować elementy nietypowe i wymagacie do tego celu nietypowego sprzętu transportowego, wówczas należy nas o tym poinformować. Samochody dostawcze możemy wynajmować razem z kierowcami. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób wynajmu aut. Wówczas, jako klienci, płacicie wyłącznie za usługę transportu lub też wynajęcia busa wraz z kierowcą na dłuższy okres czasu. Jesteśmy gotowi zarówno na negocjacje cenowe, jak również doposażenie naszych aut dostawczych w specjalistyczny sprzęt.

Auta dostawcze wynajmujemy również na tak zwany wynajem długoterminowy. Dla firm niesie to liczne korzyści:

  • brak obciążeń kredytowych
  • łatwa i sprawna kontrola kosztów
  • brak zobowiązań wobec instytucji finansowych
  • ciągły dostęp do wysokiej jakości nowoczesnej floty pojazdów
Samochody dostawcze wyposażone są bardzo nowocześnie, zarówno wewnątrz, jak również jeśli chodzi o kwestię zabezpieczenia ładunku czy też samego transportu.

Wynajem samochodów dostawczych z kierowcą

Transport towarów, bez względu na ich gabaryt i masę może być dla niejednego kierowcy wyjątkowo problematyczny. Jeżeli więc nie czujemy się w żaden sposób na siłach, lepiej zamiast wynajęcia samego samochodu do przewozu towarów, wynająć samochód bezpośrednio z kierowcą. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, potrafiący prawidłowo zapakować towar oraz zagwarantować jego bezpieczny przewóz do punktu docelowego. Ponadto, służą oni pomocą przy załadunku oraz rozładunku. Samochody dostawcze wynajmowane razem z kierowcą są przeznaczone do transportu zróżnicowanych towarów, które wcześniej zadeklaruje klient.

Transport towarów na zlecenie

Pomimo tego, że siedzibą naszej firmy jest Łódź, to wynajem aut dostawczych z kierowcą organizowany jest na terenie całego kraju. Samochód taki może być wykorzystany do przewozu: - towarów o określonej masie i gabarytach, - rzeczy podczas przeprowadzek, - wyposażenia podczas relokacji biur, magazynów, warsztatów, - transportu mebli ze sklepów do domów lub biur. Korzystając z usług wynajmu samochodów dostawczych wraz z kierowcą nasi klienci otrzymują: - auto o odpowiednich gabarytach i udźwigu, - samochód sprawny techniczne, - dyspozycyjnego i doświadczonego kierowcę. Nasza firma odpowiada za prawidłowe zabezpieczenie towaru oraz sprawny i najszybszy możliwy transport. Poprzez dobór właściwego samochodu, gwarantujemy bezproblemowy transport oraz auto o odpowiednich gabarytach, zarówno ze skrzyniami otwartymi, jak i zamkniętymi. Doświadczeni kierowcy zapewnią bezpieczeństwo przewożonych rzeczy oraz osób postronnych. Nasza oferta skierowana jest również do tych, którzy zainteresowani są przewozem rzeczy drogocennych oraz wyjątkowo delikatnych. Wynajem samochodów dostawczych wraz z kierowcą to również odciążenie naszych klientów, którzy nie muszą martwić się o samochód czy też przewożony towar, który mógłby ulec uszkodzeniu podczas transportu. Usługi realizowane są w mieście Łódź, jak i na terenie całego kraju. O pełną ofertę prosimy pytać naszych konsultantów. Wszystkie dostępne samochody dostawcze można znaleźć na naszej stronie internetowej.