facebook

Wynajem busów Łódź

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest wynajem busów na potrzeby firm oraz osób prywatnych. Samochody wynajmujemy od wielu lat. Posiadamy nie tylko bardzo pokaźną flotę, ale również flotę sprawną technicznie, w której znajdują się auta nowoczesne i niezwykle funkcjonalne.

Wynajmujemy busy na potrzeby:

 • przewozu osób na imprezy okolicznościowe
 • turystyczne, w tym przewóz osób oraz sprzętu
 • wyjazdów firmowych
 • transportu bliskiego oraz zagranicznego
Każdy wynajęty u nas samochód jest samochodem w pełni sprawnym, który technicznie, a także użytkowo został dostosowany do potrzeb klienta. Wszystkie samochody są dostosowane do transportu osób, przedmiotów, czy też mebli lub innych elementów. Zamawiając u nas busa należy przedstawić wymagania, a nasza firma zrobi wszystko, aby się do nich dostosować. CarLeone zajmuje się wynajmem busów osobowych oraz transportowych również z kierowcami. Jest to usługa bardzo atrakcyjna, szczególnie, jeżeli ktoś nie jest pewny swoich umiejętności, jako kierowcy busa. Busy z kierowcami cieszą się również popularnością podczas imprez okolicznościowych, kiedy to niezbędny staje się przewóz gości pomiędzy konkretnymi punktami imprezy.

Wszystkie busy do transportu osób wyposażone są:

 • w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, ABS, poduszki powietrzne
 • klimatyzację, gwarantując jednocześnie wysoki komfort podróży
 • wygodne wnętrze, które pozwala przemierzać wygodnie długie trasy
Jeżeli szukacie więc nowoczesnego busa do transportu osób na mniejszą lub większą odległości, to naprawdę zachęcamy do skorzystania z floty CarLeone.

Korzyści z wynajęcia u nas busów osobowych:

 • niskie ceny wynajmu, dzięki czemu koszty są zdecydowanie niższe
 • bezpieczne i wygodne samochody
 • pełna forma ubezpieczenia
 • brak ukrytych kosztów oraz opłat

Wynajem busów osobowych z kierowcą

Nasze busy do przewozu osób dostępne są dla Państwa przez 7 dni w tygodni, 365 dni w roku. Busy wynajmujemy w mieście Łódź, jak również w całej Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy specjalną usługę, jaką jest wynajem busa z kierowcą. Jest to propozycja przygotowana dla firm i osób prywatnych, a także instytucji, która pozwala na wynajęcie busa wraz z kierowcą, który bezpiecznie i sprawnie, a także w miłej atmosferze dowiezie pasażerów we wskazane miejsce. Busy z kierowcami wynajmowane mogą być na potrzeby: - firm i osób prywatnych, - imprez okolicznościowych, tak w mieście Łódź, jak i całej Polsce, - imprez firmowych, - imprez rodzinnych. Niewątpliwą zaletą usługi jaką jest wynajem busów osobowych wraz z kierowcą, jest wysoki poziom bezpieczeństwa, bowiem kierowcy CarLeone to ludzie doświadczeni, posiadający odpowiednie umiejętności oraz wysoką kulturę jazdy. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo, ani zaprzątać sobie głowy odpowiedzialnością jaką jest transport osób na bliższe czy też dalsze odległości.

Sprawne busy i profesjonalni kierowcy

Decydując się na wynajem busów osobowych z naszej firmy, otrzymujecie Państwo sprawny samochód, który wyposażony jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a także doświadczonego i profesjonalne kierowcę. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić rosnące oczekiwania klientów, stąd też oferujemy rozwiązania nowoczesne, gwarantujące pełen profesjonalizm. Wszystkie busy osobowe, które posiadamy w ofercie są busami sprawnymi, wyposażonymi w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz nawigacji. Busy z kierowcą mogą Państwo wynająć w dowolnym celu, a także na dojazd w dowolne miejsce w kraju. Nasza firma gwarantuje w pełni kompleksową obsługę tego typu najmu. Centrala w mieście Łódź obsługuje klientów z całej Polski, dlatego nasz kierowca gotowy jest przyjechać w dowolne miejsce we wskazanym czasie.

Zalety wynajmu busów osobowych z kierowcą

Wynajem busów osobowych z kierowcą posiada liczne zalety. To na naszym kierowcy spoczywa cała odpowiedzialność, klient wynajmuje busa, stąd też nie musi martwić się o ewentualne szkody czy też zdarzenia drogowe. Kierowca podstawia się o określonej godzinie w określonym miejscu, nie ma zatem obaw, że ktoś nie zostanie dowieziony na czas. Wynajem busów osobowych z kierowcą jest szczególnie popularną praktyką podczas obsługi transportowej imprez rodzinnych, firmowych, wydarzeń kulturalnych lub też spotkań biznesowo-towarzyskich. Podczas takich spotkań zarówno bus, jak i kierowca są do dyspozycji klienta przez cały umówiony czas. W razie potrzeby jesteśmy gotowi zapewnić wynajem busa nawet z dwoma kierowcami.