facebook

Transport i pomoc drogowa dla motocykli - Łódź i cała Polska

Niesiemy szeroko zakrojoną pomoc drogową wszystkim potrzebującym jej motocyklistom. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, zarówno do załadunku motocykla, jak i jego zabezpieczenia oraz transportu. W przypadku poważniejszej awarii służymy pomocą także bezpośrednio samym motocyklistom. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby móc zawsze bezpiecznie pomóc podczas zdarzenia drogowego.

Nasze usługi pomocy drogowej dla motocyklistów to:

  • zabezpieczenie motocykla
  • bezpieczny transport we wskazane miejsce
  • ewentualne wskazanie pobliskiego, sprawdzonego warsztatu motocyklowego
Transport motocykli odbywa się wyłącznie w samochodach do tego przeznaczonych, gdzie motocykl schowany jest wewnątrz kipy samochodu. Dodatkowo, motocykl wprowadzany i wyprowadzany jest za pomocą specjalistycznego najazdu motocyklowego, co eliminuje ryzyko uszkodzenia motocykla. Motocykl zabezpieczony jest za pomocą specjalistycznych pasów, dzięki czemu nie ulegnie w żaden sposób uszkodzeniu. Choć jesteśmy firmą, której głównym profilem działalności jest najem busów do transportu osób i towarów, to jednak oferujemy ponadto specjalistyczne usługi transportowe. Nasza firma specjalizuje się w transporcie krajowym, a także zagranicznym.

Nasza oferta transportowa obejmuje:

  • transport osób
  • transport mienia
  • transport towarów nietypowych i delikatnych
  • specjalistyczny transport pojazdów mechanicznych oraz motocykli
Bardzo szeroka i doskonale wyposażona flota samochodów pozwala na transport elementów o niewielkich gabarytach, jak i tych „wielkogabarytowych”. Jesteśmy firmą, która poprzez rzetelność, solidność i terminowość, może zaoferować doskonałe rozwiązania transportowe na każdą okazję. Wraz z rosnącymi potrzebami rynku, wyspecjalizowaliśmy się również w usługach pomocy drogowej dla motocykli. Wiosenne, letnie oraz jesienne miesiące, to czas, kiedy setki motocyklistów udają się w podróż. Czasem awaria motocykla może być zdecydowanie bardziej problematyczna, niż awaria samochodu. Nasza firma niesie pomoc pod postacią holowania oraz bezpiecznego transportu motocykla we wskazane miejsce. Działamy zarówno w Łodzi, jak i w całej okolicy, dlatego też warto mieć nasz numer telefonu zawsze przy sobie.